NOVÁ TVŮRČÍ SOUTĚŽ PRO VÍCEJAZYČNÉ DĚTI

Udělejte rozhovor s prarodiči, příbuznými nebo sousedy na téma UROB SI SÁM aneb Jak se vám žilo, když skoro nic nebylo.

SOUTĚŽ JE URČENÁ PRO JEDNOTLIVCE I KOLEKTIVY.

Váš příběh může být přesný popis života a kutilství Vašich prarodičů nebo jím může být jen inspirován.

Nebojte se být tvořiví, vyberte si svůj vlastní styl i formu vašeho příběhu. Můžete napsat text, vytvořit komiks, ilustrace s textem, video, animaci k audionahrávce....to je na Vás.

Příspěvky zasílejte nejpozději do 31. ledna 2024 na e-mail: info@mojeceskaskola.cz.

MOC SE TĚŠÍME NA VŠECHNY VAŠE NÁPADY, PRO TY NEJKREATIVNĚJŠÍ ČEKAJÍ KRÁSNÉ CENY.

Soutěžte s námi

Moje česká škola vyhlašuje i v letošním roce spoustu zajímavých soutěží. Podívejte se na doplňující informace, zjistěte, co je cílem soutěže a jak se účastnit boje o zajímavé výhry podporující tvorbu jazykové citu v českém jazyce.

Tvůrčí soutěž  pro vícejazyčné děti o knižní ceny!

Udělejte rozhovor s prarodiči, příbuznými nebo sousedy na téma UROB SI SÁM aneb Jak se žilo kutilům.

Váš příběh může být přesný popis života a kutilství Vašich prarodičů nebo jím může být jen inspirován. Nebojte se být tvořiví, vyberte si svůj vlastní styl i formu vašeho příběhu.

Můžete napsat text, vytvořit komiks, ilustrace s textem, video, animaci k audionahrávce… je to na Vás.

Příspěvek by měl být ideálně na dvě normostrany (to je 3 200 znaků nebo 500 slov) či maximálně pět minut audia nebo videa.

Soutěž je vyhlášena ve spolupráci s Knihovnou Eduarda Petišky v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi a navazuje na soutěž pro seniory „POLABSKÁ VRBA“.

Příspěvky zasílejte nejpozději do 1. října 2024 na email: info@mojeceskaskola.cz

Všechny materiály pro média (tiskovou informaci, obrazovou dokumentaci atd.) najdete na našem Google drive

UROB SI SÁM aneb Jak se žilo kutilům --> letní soutěž !